Share

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Consul Yapı

Consul Cephe; sektöre yıllarını vermiş, alanında uzman ekibi ve tamamen yerli sermaye ile 2014 yılında Ankara’da kurulmuştur. Consul Cephe; üst yapılar için cepheler tasarlayıp, kaliteli çözümler sunan ve uygulamanın her safhasındaki detaylar üzerinde hassasiyetle duran, diğer yandan iş güvenliği ve çevre sağlığı konularında taviz vermeden kaliteye ulaşmayı amaçlayan bir vizyonla Consul Yapı Mimari Sistemler Sanayi Ticaret A.Ş. olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Tasarımdan imalata, uygulamadan servise bütün süreçleri bir bütün olarak algılar ve kalite yönetimi proseslerini titizlikle uygular. Çalışan bütün ekip arkadaşlarımız kalite konusunda gerekli hassasiyete sahiptir. Bir kurumu öne çıkaracak olan önemli unsurlardan birisi taviz verilmeyen kalite anlayışıdır. Consul Yapı Mimari Sistemlerin kuruluş felsefesinden birisi de fiyatta değil kalitede rekabettir.

 

Faaliyet alanımız; Giydirme cepheler, doğramalar, sürme sistemler, kış bahçeleri, ofis bölme sistemleri başta olmak üzere alüminyumun yapılarda ulaştığı her noktadır. Alüminyum sistemlerin güncel ihtiyaçlar doğrultusunda sürekli güncellenmesi ve yeni tasarımlarla birlikte ulaşılabilecek yelpaze de sürekli genişlemektedir.

 

Bina iskeleti üzerine yapılan her kabuk uygulamasını bir cephe sistemi olarak algılamak mümkündür. Burada önemli olan, kabuğun binaya katacağı değer ve mühendislik olarak bütünü en iyi şekilde sağlamasıdır. Alüminyum giydirme cepheler ve diğer çeşitli kaplama uygulamaları bu anlamda istenilen özellikleri maksimum düzeyde sağlar ve referans değeri yüksek yapılar oluşturur.