Consul Yapı | About Us
455
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-455,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

About Us

Consul Cephe; sektörün önde gelen sistem evi, uygulamacı ve fabrikalarında 15 yıl çalışıp tecrübelerini 2014 yılında kendi işinde toplayan inşaat mühendisi Orhan Kılören tarafından Ankara’da kurulmuştur. Consul Cephe; üst yapılar için cepheler tasarlayıp, kaliteli çözümler sunan ve uygulamanın her safhasındaki detaylar üzerinde hassasiyetle duran, diğer yandan iş güvenliği ve çevre sağlığı konularında taviz vermeden kaliteye ulaşmayı amaçlayan bir vizyonla kurulmuştur. 2016 yılında kurumsallaşma kararı alan Consul cephe, Consul Yap Mimari Sistmeler Sanayi Ticaret A.Ş. olarak faliyetlerine devam etmektedir.

 

Consul Yapı, tasarımdan imalata, uygulamadan servise bütün süreçleri bir bütün olarak algılar ve kalite yönetimi proseslerini titizlikle uygular. Çalışan bütün ekip arkadaşlarımız kalite konusunda gerekli hassasiyete sahiptir. Bir kurumu öne çıkaracak olan önemli unsurlardan birisi taviz verilmeyen kalite anlayışıdır. Consul Yapı Mimari Sistemlerin kuruluş felsefesinden birisi de fiyatta değil kalitede rekabettir.

 

Faaliyet alanımız; Giydirme cepheler, doğramalar, sürme sistemler, kış bahçeleri, ofis bölme sistemleri başta olmak üzere alüminyumun yapılarda ulaştığı her noktadır. Alüminyum sistemlerin güncel ihtiyaçlar doğrultusunda sürekli güncellenmesi ve yeni tasarımlarla birlikte ulaşılabilecek yelpaze de sürekli genişlemektedir.

 

Bina iskeleti üzerine yapılan her kabuk uygulamasını bir cephe sistemi olarak algılamak mümkündür. Burada önemli olan, kabuğun binaya katacağı değer ve mühendislik olarak bütünü en iyi şekilde sağlamasıdır. Alüminyum giydirme cepheler ve diğer çeşitli kaplama uygulamaları bu anlamda istenilen özellikleri maksimum düzeyde sağlar ve referans değeri yüksek yapılar oluşturur.